Kontrast:

Rozmiar tekstu: A-A+

Jeden z najlepszych psychologów pracuje w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzcianie

Szanowni Państwo ze względu na duże zainteresowanie konsultacjami psychologicznymi przypominamy, że od 2019 nasz Ośrodek współpracuje z Panią Ewą Lisowską-Kania jednym z najlepszych psychologów  i seksuologów.

Pani Ewa tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, kierunku Psychologia Stosowana. Studia uzupełniła specjalizacją z zakresu psychologii klinicznej, którą uzyskała na Uniwersytecie im. Juliusza Verne w Amiens we Francji. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ciągle poszerza swoją wiedzę m.in. ukończyła Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji dotyczących zjawiska seksualności człowieka. Od 2012 roku członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pani Ewa o sobie: Jestem psychologiem – seksuologiem, zajmującym się na co dzień konsultacją, diagnozą, terapią i edukacją. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju, nerwicowymi, osobowości oraz osobami z zaburzeniami seksualnymi. Pozwala mi to na całościową ocenę funkcjonowania człowieka, diagnozowania i ustalania celów terapeutycznych oraz poradnictwa personalnego. Doświadczenie zdobywałam już trakcie studiów między innymi: w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Kobierzynie, Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, Ośrodku Zdrowia Psychicznego Psyche-Therapia w Krakowie, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Współpracowałam m.in. z Poradnią seksuologiczną i patologii współżycia w Centrum Medycznym „Da Vinci” w Krakowie, Zespołem Ochrony Zdrowia Psychicznego w Krakowie, Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych, Schroniskiem dla Osób Niepełnosprawnych. Od 2009 roku prowadzę szkolenia z psychoedukacji seksualnej, równouprawnienia oraz rozwoju kompetencji miękkich, aktywizacji zawodowej, profilaktyki zagrożeń społecznych i pomocy rodzinie. Miałam przyjemność współprowadzić program „Przed północą” w telewizji TTV oraz jestem ekspertem w „Rozmowach w toku” w TVN. (źródło: https://www.seksuolog-krakow.com/ )

Dlatego już dziś zachęcamy Państwa skorzystania z bezpłatnej możliwości konsultacji z Panią Ewą bez konieczności szukania przypadkowego psychologa.

 Pani Ewa, która ma dyżur w tut. GOPS w trzecie środy każdego miesiąca. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja terminu pod nr tel: 146136002. Nie wymagamy skierowań. Pani Ewa prowadzi również swój gabinet w Krakowie.

Panią Ewę cechuje duży potencjał twórczy, odwaga, kreatywność, pozytywna energia i wysokie umiejętności interpersonalne. Świadczy usługi m.in. z zakresu:

Poradnictwa psychologicznego– forma pomocy skierowana do ludzi przeżywających kryzysy rozwojowe lub mających trudności przystosowawcze. Odbywa się ono w formie kilku spotkań, których celem jest zidentyfikowanie problemu i poszukiwanie sposobu jego rozwiązania.
Psychoterapia jest celowym i planowanym oddziaływaniem psychologicznym zmierzającym do złagodzenia lub zniwelowania zaburzeń funkcjonowania psychicznego i społecznego, wspierającym dążenia jednostki lub rodziny do zdrowia i rozwoju. Jest ukierunkowana na głębsze poznanie siebie i zrozumienie przyczyn swoich problemów oraz zwiększenie satysfakcji z życia poprzez zmianę funkcjonowania .
Terapia małżeńska to praca nad odbudowaniem bezpiecznej, zdrowej i satysfakcjonującej relacji między małżonkami. Koncentruje się na diagnozie kryzysu w związku i konstruktywnej pracy nad konfliktami, frustracją, trudną atmosferą czy problemami seksualnymi.
Specjalistyczne badania psychologiczne

  • Diagnoza i opinia psychologiczna dotycząca funkcjonowania psychicznego i neurologicznego, funkcji poznawczych, inteligencji i cech osobowości
  • Diagnoza i opinia psychologiczna dot. kompetencji osobistych i zawodowych

Prowadzi też bardzo ciekawe warsztaty dla młodzieży, rodziców, dla par, jak i również dla singli.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji życiowej,masz problemy i chcesz rozwiązać je szybko i skutecznie, chcesz lepiej radzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie życie, masz dość bycia samotnym ze swoimi troskami, chcesz skonsultować jakąś kwestię z doświadczonym i cenionym psychologiem i seksuologiem  potrzebujesz wsparcia, rozmowy w bezpiecznej atmosferze ze specjalistą, który uważnie Cię wysłucha i zrozumie Pani mgr Ewa Lisowska- Kania psycholog, seksuolog czeka na Ciebie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzcianie.