Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

 

 

ps

Szanowni Państwo z wielką radością informujemy Państwa, że od stycznia 2019 nasz Ośrodek współpracuje z Panią Ewą Lisowską-Kania jednym z najlepszych psychologów i seksuologów.

        Pani Ewa tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, kierunku Psychologia Stosowana. Studia uzupełniła specjalizacją z zakresu psychologii klinicznej, którą uzyskała na Uniwersytecie im. Juliusza Verne w Amiens we Francji. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ciągle poszerza swoją wiedzę m.in. ukończyła Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji dotyczących zjawiska seksualności człowieka. Od 2012 roku członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 Pani Ewa o sobie: Jestem psychologiem - seksuologiem, zajmującym się na co dzień konsultacją, diagnozą, terapią i edukacją. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju, nerwicowymi, osobowości oraz osobami z zaburzeniami seksualnymi. Pozwala mi to na całościową ocenę funkcjonowania człowieka, diagnozowania i ustalania celów terapeutycznych oraz poradnictwa personalnego. Doświadczenie zdobywałam już trakcie studiów między innymi: w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Kobierzynie, Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, Ośrodku Zdrowia Psychicznego Psyche-Therapia w Krakowie, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Współpracowałam m.in. z Poradnią seksuologiczną i patologii współżycia w Centrum Medycznym "Da Vinci" w Krakowie, Zespołem Ochrony Zdrowia Psychicznego w Krakowie, Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych, Schroniskiem dla Osób Niepełnosprawnych. Od 2009 roku prowadzę szkolenia z psychoedukacji seksualnej, równouprawnienia oraz rozwoju kompetencji miękkich, aktywizacji zawodowej, profilaktyki zagrożeń społecznych i pomocy rodzinie. Miałam przyjemność współprowadzić program "Przed północą" w telewizji TTV oraz jestem ekspertem w "Rozmowach w toku" w TVN.

Dlatego już dziś zachęcamy Państwa skorzystania z bezpłatnej możliwości konsultacji z Panią Ewą bez konieczności szukania przypadkowego psychologa.

Pani Ewa, która ma dyżur w tut. GOPS w trzecie środy każdego miesiąca od godziny 15.00-17.00. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja terminu pod nr tel: 146136002. Nie wymagamy skierowań.

Panią Ewę cechuje duży potencjał twórczy, odwaga, kreatywność, pozytywna energia i wysokie umiejętności interpersonalne. Świadczy usługi m.in. z zakresu:

Poradnictwa psychologicznego- forma pomocy skierowana do ludzi przeżywających kryzysy rozwojowe lub mających trudności przystosowawcze. Odbywa się ono w formie kilku spotkań, których celem jest zidentyfikowanie problemu i poszukiwanie sposobu jego rozwiązania.
Psychoterapia jest celowym i planowanym oddziaływaniem psychologicznym zmierzającym do złagodzenia lub zniwelowania zaburzeń funkcjonowania psychicznego i społecznego, wspierającym dążenia jednostki lub rodziny do zdrowia i rozwoju. Jest ukierunkowana na głębsze poznanie siebie i zrozumienie przyczyn swoich problemów oraz zwiększenie satysfakcji z życia poprzez zmianę funkcjonowania .
Terapia małżeńska to praca nad odbudowaniem bezpiecznej, zdrowej i satysfakcjonującej relacji między małżonkami. Koncentruje się na diagnozie kryzysu w związku i konstruktywnej pracy nad konfliktami, frustracją, trudną atmosferą czy problemami seksualnymi.
Specjalistyczne badania psychologiczne

• Diagnoza i opinia psychologiczna dotycząca funkcjonowania psychicznego i neurologicznego, funkcji poznawczych, inteligencji i cech osobowości

• Diagnoza i opinia psychologiczna dot. kompetencji osobistych i zawodowych

               Jeśli jesteś w trudnej sytuacji życiowej,masz problemy i chcesz rozwiązać je szybko i skutecznie, chcesz lepiej radzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie życie, masz dość bycia samotnym ze swoimi troskami, chcesz skonsultować jakąś kwestię z doświadczonym i cenionym psychologiem i seksuologiem potrzebujesz wsparcia, rozmowy w bezpiecznej atmosferze ze specjalistą, który uważnie Cię wysłucha i zrozumie Pani mgr Ewa Lisowska- Kania psycholog, seksuolog czeka na Ciebie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzcianie.

 

Programy realizowane ze środków budżetu państwa

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Listopad 2021
28
Niedziela
09:58
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2020/2021

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj115
Wczoraj291
Ostatni tydzień2007
Ostatni miesiąc8122
Razem713836
Twoje IP 34.228.229.51 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top