Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

Mimo, że już po Świętach u nas nadal dzieją się cudne rzeczy...za sprawą magicznych ludzi których w naszej Gminie nie brakuje...

Jako osoby uczestniczące w akcji, którego pomysłodawcą byli działacze Klubu Sportowego Trzciana 2000 chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które tak ochoczo odpowiedziały na apel pomocy jednej z rodzin mieszkających na ternie Gminy.

Dziękujemy Strażakom OSP KSRG Leszczyna, Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcianie, OSP KSRG Kamionna dzięki których ofiarności udało zakupić się łóżko elektryczne rehabilitacyje dla rodziny. Dziękujemy za ten Wasz wielki dar serca i za to, że na Was zawsze można polegać...a odzew zawsze jest pozytywny.

Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób włączyli się w akcje: anonimowym darczyńcom- wielu z Państwa jest z nami od Akcji Mikołaj Senior- dziękujemy tym bardziej, że ciągle ochoczo reagujecie potrzebę drugiego człowieka.

Dziękujemy również lokalnym firmom i wszystkim darczyńcom, którzy zostawili swoją cegiełkę dla rodziny. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się dostarczyć rodzinie środki czystości, materiały pielęgnacyjne, podręczny sprzęt i wykupić 39 godzin rehabilitacji, co jest znaczącą pomocą dla rodziny.

Również w imieniu rodziny dla której wspólnie tworzyliśmy Świąteczną Paczkę składamy serdeczne podziękowania dla każdego z Państwa, wraz z zapewnieniem, że otrzymane sprzęty i artykuły są nieocenioną pomocą w sytuacji w której rodzinie przyszło się zmierzyć.

Mimo, że każdemu jest teraz trudniej i ciężej… ale Państwo swoją determinacją, chęcią pomocy i współpracą na rzecz rodziny z naszej społeczności, pokazaliście, że razem możemy więcej...dlatego tym bardziej dziękujemy, że dostrzegacie potrzebujących wśród nas i ciągle macie otwarte serca.

Małopolski Tele-Anioł

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Styczeń 2021
17
Niedziela
20:21
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2020/2021

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj311
Wczoraj382
Ostatni tydzień3281
Ostatni miesiąc6815
Razem582424
Twoje IP 3.227.247.17 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top