Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

 

 

 

Informujemy, że w związku z systematycznym wzrostem liczby osób zarażonych koronawirusem podjęto decyzję o zamknięciu budynku GOPS w Trzcianie w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Informuję, że od poniedziałku tj. 02 listopada 2020 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów. Jednocześnie informuję, że Ośrodek nie przerywa pracy, a jest jedynie nieczynny dla interesantów.

Mając na uwadze zachowanie środków ostrożności w celu nierozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa oraz bezpieczeństwa mieszkańców i pracowników informujemy, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie realizuje swoje zadania, a pracownicy wykonują swoje obowiązki w godzinach pracy tj.: poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 przy zachowaniu minimalnego kontaktu osobistego mieszkańca z urzędnikiem.

Każdorazowo prosimy o zweryfikowanie zasadności wizyty w Ośrodku, gdyż nasi pracownicy po kontakcie telefonicznym są w stanie doradzić, czy jest konieczna wizyta osobista, czy też sprawę można załatwić na podstawie przedłożonych dokumentów.

Zachęcamy do załatwiania spraw zdalnie poprzez:

*platformę ePUAP,

*e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*kontakt telefoniczny: 146136002

* kontakt facebook

 

W przypadku konieczności wizyty w Ośrodku Pomocy Społecznej, proszę o telefoniczne umawianie się z pracownikami na konkretne dni i godziny.

Każda osoba podczas wizyty w Ośrodku ma obowiązek zakrywania ust i nosa oraz przy wejściu do budynku proszona jest o skorzystanie ze środków do dezynfekcji rąk. Prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

Korespondencja kierowana do Ośrodka Pomocy Społecznej może być składana w skrzynce umieszczonej przed wejściem do GOPS w godzinach pracy GOPS.

Mimo okresu chorobowego ( nie spowodowanego COVID) dokładamy starań, by wypłaty wszystkich świadczeń realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie dokonywane były zgodnie z planem, jednak przy tak małej obsadzie kadrowej mogą zdarzyć się opóźnienia w ich realizacji, w związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość.

Celem zmiany organizacji pracy jest zapewnienie ciągłości funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej na wypadek wystąpienia ogniska zakażenia, w sytuacji szczególnej, którą jest aktualnie lawinowy wzrost zachorowań na COVID-19 w kraju.

Prosimy Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wszystkie podejmowane działania są działaniami prewencyjnymi w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia i rozprzestrzeniania coronowirsua.Za współpracę i wyrozumiałość dziękujemy.

Małopolski Tele-Anioł

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Listopad 2020
29
Niedziela
05:05
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2020/2021

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj89
Wczoraj516
Ostatni tydzień3250
Ostatni miesiąc13710
Razem562788
Twoje IP 3.238.147.211 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top