Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

W związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terytorium RP w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne informujemy, że począwszy od dnia 16 marca 2020 roku wprowadza się następujące ograniczenia w obsłudze interesantów:

1. Pracownicy GOPS w Trzcianie udzielać będą ogólnych informacji na temat realizowanych usług przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – informacje takie nie będą udzielane w kontakcie bezpośrednim.
W przypadku sprawy indywidualnej informacje będą udzielane jedynie po zweryfikowaniu nr PESEL oraz podaniu wybranych cyfr konta bankowego przypisanego do świadczenia.

2. Korespondencja zwrotna nie będzie wydawana w siedzibie GOPS w
Trzcianie- do odebrania w późniejszym terminie.
3.
Wnioski i dokumenty (w sprawach niecierpiących zwłoki) przyjmowane będą tylko we wtorki  i czwartki w godzinach od 8.00 do 10.00 - wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty i potwierdzeniu przez pracownika, że sprawa jest niecierpiąca zwłoki.

4. Wnioski o pomoc finansową ( zasiłki jednorazowe) prosimy zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu 146136002

5. Pracownicy zostali wyposażeni w rękawiczki jednorazowe

6. Szczególną opieką prosimy o objęcie osób starszych i chorych, gdyż one są najbardziej narażone na infekcję. W przypadku konieczności dostarczenia leków i żywności dla osób samotnych prosimy o kontakt telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Trzcianie - tel.:  146136002, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00- informacja ta zostanie przekazana odpowiednim służbom.

W przypadku zagrożenia życia i zdrowia proszę dzwonić pod numer alarmowy 112

We wszelkich sprawach można skontaktować się z pracownikami telefonicznie. Jednocześnie zachęcamy państwa, do skorzystania z elektronicznych narzędzi w celu załatwienia spraw w urzędzie:

*poczta e-mailowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej (EPUAP)

* wiadomość prywatna przez facebook

* telefonicznie 146136002 ( poniedziałek-piątek 7.30-15.30)

Apelujemy też o zachowanie spokoju, ale przede wszystkim rozsądku i stosowanie się do wskazówek zamieszczanych na stronie internetowej Głównego Inspektora Sanitarnegohttps://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/ oraz Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/koronawirus

Prosimy Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wszystkie podejmowane działania są działaniami prewencyjnymi w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia i rozprzestrzeniania coronowirsua.

Za współpracę i wyrozumiałość dziękujemy.

Małopolski Tele-Anioł

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Październik 2020
30
Piątek
23:44
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2019/2020

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj313
Wczoraj281
Ostatni tydzień1545
Ostatni miesiąc12817
Razem548726
Twoje IP 3.230.1.126 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top