Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

flowers-g7725fdb41 1920

"Tak mało jest w świecie dobroci
a tyle jej światu potrzeba..."
Lucjan Rydel

 

        Pomagać...trzeba wiedzieć jak...ponieważ niesienie pomocy drugiemu człowiekowi wymaga wiedzy, doświadczenia, ale przede wszystkim empatii, szacunku oraz zrozumienia jego potrzeb i problemów. Czasami najmniejszy gest bywa zbawienny, dla kogoś, kto tej pomocy potrzebuje najbardziej. Niekiedy pozwalają one wkroczyć w nowy dzień z większą siłą i odwagą – wszystko dzięki temu, że obok siebie potrafimy dostrzec innego. Ta krótka charakterystyka oddaje to z jakimi ludźmi mam zaszczyt pracować...
       Dziękuję Wam za kolejny owocny rok pracy na rzecz mieszkaców naszej Gminy. Dziękuje za wszystkie projekty, nad którymi wspólnie pracowaliśmy i za to, że nie boicie się kolejnych... Cieszę się, że mogę stać na czele tak zgranego zespołu, który z łatwością radził sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu i wymogami różnych klientów. Dziękuję za umiejętne niesienie pomocy osobom, które znalazły się w różnych sytuacjach życiowych, za waszą zdolność rozumienia drugiego człowieka, zaufanie, tolerancje,i poszanowanie godności każdego człowieka.
       W Dniu Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcianie życzę satysfakcji z pracy, adekwatych do zadań zarobków, wytrwałości, zdrowia i pomyślności oraz zwykłej ludzkiej wdzięczności ze strony osób, którym udzielacie wsparcia. Dziękuję za wrażliość, zaangażowanie, wielkie serce i umiejętość znalezienia właściwej drogi do drugiego człowieka, który potrzebuje wsparcia.
        Dziś szczególnie, składam Wam serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie i zaangażowanie. Wasza praca w dobie epidemii koronawirusa to także czas wielu wyzwań. Mimo zagrożenia nieustannie niesiecie pomoc wszystkim potrzebującym mieszkańcom naszej gminy.
        Życzę Wam, aby nigdy nie zabrakło Wam sił w podnoszeniu ludzi na duchu i wsparciu w rozwiązywaniu trudnych problemów życiowych. Dziękuję za Waszą siłę i determinację, która zmienia los ludzi, często tych najbardziej bezbronnych i daje siłę również mi na pokonywanie codziennych wyzwań.
          Całemu Zespołowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcianie dziękując za kolejny rok wyzwań, życzę dużo sił i radości na dalsze lata pracy, by nigdy nie zabrakło Wam energii, ciepła i wytrwałości. Niech praca daje Wam jak najwięcej satysfakcji, ludzkiej wdzięczności oraz pomyślności w życiu osobistym i satysfakcji nie tylko osobistej ale i finansowej i szacunku do zawodu na który tak ciężko pracujecie.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
mgr Elżbieta Burkowicz

Programy realizowane ze środków budżetu państwa

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Listopad 2021
28
Niedziela
10:09
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2020/2021

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj115
Wczoraj291
Ostatni tydzień2007
Ostatni miesiąc8122
Razem713836
Twoje IP 34.228.229.51 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top