Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

 

Szanowni Państwo serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w projekcie socjalnym „ Między pokoleniami” już od czerwca 2019r.

               W ramach projektu zachęcamy Państwa do udziału w warsztatach integracyjnych opartych na zainteresowaniach uczestników w następujących miejscowościach: w Trzcianie,Łąkcie Dolnej, Leszczynie, Kamionnej i Ujeździe. Każde spotkanie będzie miało inny charakter np. spotkanie dotyczące kulinariów, spotkanie z rękodzieła itd. Członkowie kół gospodyń wiejskich i kierownicy świetlic filialnych już intensywnie myślą nad planem spotkań i na pewno będzie to owocnie spędzony czas.

 

               Już 26 czerwca o godzinie 16.00 spotykamy się w Świetlicy w Trzcianie, 02 lipca również o 16.00 w Świetlicy w Łąkcie Dolnej, 10 sierpnia 2019r. w Świetlicy w Leszczynie, 19 października w Kamionnej a 14 listopada na Ujeździe. Na każde spotkanie dla osób chętnych zapewniony będzie dowóz autobusem wg wyznaczonej trasy. Uczestnik musi uczestniczyć w minimum 3 spotkaniach. Nie ma limitu wieku, dlatego już dziś serdecznie Państwa zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału w spotkaniach wypełniając poniższe zgłoszenie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwy61b93udUdA9nwLTa4KDsvVpD0_3TL-RsfSoEwoy5UIzdw/viewform?vc=0&c=0&w=1   lub bezpośrednio składając deklarację w Gminnym Ośrodku Pommocy Społecznej w Trzcianie do 10 czerwca 2019r.

 

               Od miesiąca czerwca 2019r. rusza również wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego- cały sprzęt już dotarł do nas, dlatego też, jeśli ktoś z Państwa chce skorzystać z bezpłatnego wypożyczenia sprzętu- serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami socjalnymi .

O szczegółach projektu będziemy Państwa informować na bieżąco. Zasady wypożyczania sprzętów rehabilitacyjnych i szczegółowe informacje dotyczące Wypożyczalni w kolejnym artykule.

 

Projekt socjalny „ Między pokoleniami” współfinansowany ze środków Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie w ramach dofinansowania działań związanych z rozwojem pomocy społecznej

Małopolski Tele-Anioł

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Sierpień 2020
15
Sobota
17:52
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2019/2020

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj359
Wczoraj426
Ostatni tydzień2405
Ostatni miesiąc7882
Razem510321
Twoje IP 3.226.245.48 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top