Pomoc społeczna

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Wspieranie rodzin

Przeciwdziałanie przemocy

 

 

mikZapraszamy wszystkich, którzy chcą zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i pomóc mu w uszczęśliwieniu dzieciaków z naszej Gminy do wspólnego przygotowania paczek, dzięki którym dzieciaki oderwą się od spraw codziennych i uśmiech pojawi się na ich twarzach...

Wytypowaliśmy 7 rodzin w których jest 22 dzieciaków w różnym wieku od 2 miesięcy do 14 lat. Jeżeli możesz i chcesz pomóc Mikołajowi, aby na buziach tych dzieci zawitał w ten wyjątkowy dzień uśmiech to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

W tym roku wytypowaliśmy 7 rodzin z naszej Gminy, które żyją w niezawinionej biedzie... nie krzyczą o tym jak im źle, często ukrywają biedę, jednocześnie robiąc wszystko, by poprawić swoją sytuację..dlatego też zapraszamy wszystkich którzy chcą i mogą pomóc do wsparcia dzieci z tych rodzinach w ten świąteczny czas... i dzięki temu dać im trochę nadziei na lepszy czas..

 

Jak można pomóc?

- wybrać dla jakiego dziecka ma być przeznaczona paczka

- zrobić paczkę

- opisać podarunek określając dla kogo paczka ma zostać zaadresowana np. dziewczynka 5 lat /chłopczyk 3 lata

- zebrane prezenty dopasujemy tak, by każde dziecko dostało prezenty

- dostarczyć podarunki do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcianie pok. 1 osobiście, lub za pośrednictwem poczty lub kuriera do 4 grudnia 2015r. - gwarantujemy, że pomożemy Mikołajowi dostarczyć paczki 6 grudnia i na czas dotrą do dzieci ;-)

Przedział wiekowy dzieci jest duży, dlatego jeżeli tylko masz możliwość, chcesz pomóc- zapraszamy...nie liczy się wielkość paczki, a wielkość serca i tego że chcesz się dzielić tym co masz... udzielona pomoc na pewno nie będzie zmarnowana.... dlatego też w tym roku tworzymy paczki dla:

Dziewczynki: 5 lat, 13 lat, 9 lat, 3 lata, 12 lat,7 lat, 4 lata, 12 lat, 9 lat, 14 lat, 3 lata

Chłopcy: 3 lata, 8 lat, 8 miesięcy, 7 lat, 13 lat, 11 lat, 1 roczek, 8 lat, 6 lat, 4 lata, 2 miesiące

Nawet najmniejszy prezent sprawi im ogromną radość! By ułatwić ofiarodawcom wybór prezentów, jakie mogliby ofiarować, przygotowaliśmy listę mikołajową...

Będziemy wdzięczni za słodycze, artykuły biurowe, zabawki plastikowe, grające- edukacyjne, maskotki, książki, bajki, gry edukacyjne, puzzle. Wśród pożądanych podarunków będą też kosmetyki dla nastolatków i dzieci np. oliwki, szampony, kremy, chusteczki, pampersy, odzież, obuwie.

Wszystko na pewno będzie mądrze wykorzystane.

Przyłącz się do akcji Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i spraw by czyjeś oczy śmiały się dzięki Tobie!

Małopolski Tele-Anioł

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Logowanie GOPS

Świadczenie wychowawcze

Projekt RPO "Jutro już dziś"

Wrzesień 2019
16
Poniedziałek
23:38
BuaXua Calendar

Terminy wypłaty świadczeń okres zasiłkowy 2018/2019

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Ilość odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj377
Ostatni tydzień385
Ostatni miesiąc5388
Razem382801
Twoje IP 34.237.76.91 Twój system Unknown - Unknown
Scroll to top